دکتر الهام قلی پور / جراحی زیبایی زنان / بهترین دکتر لابیاپلاستی در مازندران
مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه

بهترین دکتر لابیاپلاستی در مازندران

لابیاپلاستی از جمله مهم ترین و بهترین جراحی های زیبایی زنانه است که این روز ها توانسته است در بهبود وضعیت واژن بسیاری از زنان و دختران نقش به سزایی داشته باشد.

با توجه به این که این جراحی در ناحیه لابیاها و به طور کلی در ناحیه آلت تناسلی زنان و دختران انجام می شود و این بخش از بدن زنان از مهم ترین اعضای بدنی شان است از این رو لابیاپلاستی از جراحی های حساس زنانه محسوب می شود.

بنابراین از مهم ترین اقداماتی که باید انجام شود این است که پیش از انجام جراحی ابتدا در زمینه بهترین دکتر لابیاپلاستی در مازندران تحقیقات لازم را داشته باشید تا روند جراحی لابیاپلاستی به دست بهترین دکتر لابیاپلاستی انجام شود.

دکتر الهام قلی پور جراحی زیبایی زنان در مازندران

دکتر الهام قلی پور جراحی زیبایی زنان در مازندران

لابیاپلاستی

در ابتدا پیش از آنکه وارد مبحث اصلی مان شویم توضیحاتی در زمینه لابیاپلاستی می دهیم تا اطلاعاتی دقیق در اختیار همراهان مان قرار گیرد.

در واقع همانطور که از نامش بر می آید، این جراحی در نواحی لابیاهای ماژور انجام می شود. لابیاهایی که بزرگ هستند و یا افتادگی و شل شدگی زیادی دارند تحت لابیاپلاستی با لیزر co2 فرکشنال قرار گرفته و فرم دهی روی آن ها انجام می شود.

ضمن اینکه باید اشاره شود که عمل زیبایی واژن همزمان با سزارین در ساری نیز انجام می شود.

بهترین جراح زیبایی زنان در مازندران

زنان و دختران مهم ترین ترین تلاش شان در این جهت است که این جراحی به دست بهترین جراح زیبایی زنان در مازندران بسپارند.

بهترین دکتر لابیاپلاستی پزشکی است که:

  • تخصص و مهارت زیادی در زمینه انجام لابیاپلاستی دارد.
  • برخوردار از دانش عمیق و تخصصی در زمینه جراحی لابیاپلاستی و انواع تکنیک هایی که در این جراحی وجود دارد.
  • تجربه و مهارت در انجام جراحی لابیاپلاستی؛ این ویژگی این امکان را فراهم می کند که پزشک بتواند بر طبق تجربه بهترین تکنیک جراحی را بکار گیرد و در شرایط حساس بهترین تصمیم را اتخاذ کند. برای مثال تصور کنید در جریان یک جراحی شرایطی رخ دهد که سابقه نداشته است. از این رو در این مواقع تجربه بهترین دکتر لابیاپلاستی می تواند عاملی باشد برای این که از بن بست خارج شود و بهترین تصمیم را برای رفع مشکل پیش آمده در جریان جراحی بگیرد.
برای انجام عمل لابیاپلاستی می توانید به مطب دکتر الهام قلی پور مراجعه و با پزشک مشورت نمایید. برای دریافت وقت مشاوره می توانید با شماره تماس 01133329732 تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید از اینستاگرام دکتر الهام قلی پور دیدن فرمایید.

 

بهترین دکتر لابیاپلاستی برای جراحی لابیاپلاستی چه مسائلی را لحاظ می کند؟

زمانی که شما برای انجام جراحی لابیاپلاستی به بهترین دکتر لابیاپلاستی مراجعه می کنید وی تمامی شرایط شما را تحت بررسی قرار می دهد.

  • برای مثال زمانی که مراجعه کننده دختر باکره باشد بهترین دکتر لابیاپلاستی این مساله را مد نظر قرار می دهد و آن را در جریان جراحی به یاد دارد. خوشبختانه تکنیک هایی که برای جراحی لابیاپلاستی وجود دارد هیچ آسیبی به پرده بکارت وارد نمی کند و بهترین دکتر لابیاپلاستی می تواند بدون هیچ خطری این اقدام را انجام دهد.
  • بسته به شرایطی که مراجعه کننده دارد و بسته به توقعاتی که دارد می تواند بهترین تکنیک ها را در جریان لابیاپلاستی بکار می گیرد تا بهترین نتیجه حاصل شود.

بهترین دکتر لابیاپلاستی چه اقداماتی انجام می دهد؟

بهترین دکتر لابیاپلاستی در حوزه های مختلف و در زمینه انجام انواع روش های درمانی و جراحی توانایی دارند.

مهم ترین این اقدامات:

  • انجام انواع جراحی های زیبایی زنانه علی الخصوص جراحی زیبایی لابیاپلاستی
  • پیاده ساختن انواع تکنیک های جراحی متناسب با سلیقه و ناحیه واژن زنان
  • ارائه مشاوره های لازم برای آگاهی بیشتر مراجعین از انواع مراقبت های بعد از جراحی لابیاپلاستی
بهترین دکتر لابیاپلاستی در مازندران

بهترین دکتر لابیاپلاستی در مازندران

هزینه جراحی لابیاپلاستی

بهترین دکتر لابیاپلاستی مهم ترین مساله ای که در نظر دارد این است که هزینه ای منطقی و معقولانه دریافت کند. این موضوع باعث می شود طیف گسترده ای از زنان بتوانند تحت این جراحی قرار گرفته و مشکلات خود را حل کنند.

اما هزینه این جراحی نزد پزشکان مختلف متغیر است. از این رو نمی توان هزینه ای ثابت برای آن تعیین کرد.

از سوی دیگر نیز شرکت های بیمه ای هیچ حمایتی در این خصوص ندارند و به نوعی هزینه به طور شخصی باید پرداخت شود.

نتیجه گیری

در طول نوشتاری که گذشت تمامی تلاش مان معطوف بر این نکته بود که بسیاری از مهم ترین اطلاعاتی که در خصوص بهترین دکتر لابیاپلاستی و اقدامات ضروری ای که از سوی وی باید انجام شود را در اختیار شما قرار دهیم.

امیدواریم که با لحاظ کردن این مسائل بتوانید در انتخاب بهترین دکتر لابیاپلاستی گزینشی دقیق و هوشمندانه عمل کنید.

 

برچسب ها:

دکتر الهام قلی پور

دکتر الهام قلی پور فارغ التحصيل از دانشگاه شهيد بهشتى در رشته های پزشک عمومی و متخصص زنان، زایمان و نازایی است و در بخش زنان بیمارستان شفا ساری فعالیت می کند.
مقالات مرتبط
پریود بعد از لابیاپلاستی و چالش های آن  

پریود بعد از لابیاپلاستی و چالش های آن  

پریود بعد از لابیاپلاستی می‌تواند با چالش‌های زیادی همراه باشد. لابیاپلاستی یا جراحی کاهش لبیا، عملی است که برای تغییر شکل یا اندازه لبیاهای مینور انجام می‌شود. دقت داشته باشید که پس از این جراحی، اولین پریود باعث ناراحتی و حساسیت بیشتری می شود. رعایت بهداشت و استفاده...

لابیاپلاستی با لیزر در ساری

لابیاپلاستی با لیزر در ساری

لابیاپلاستی با لیزر یکی از روش‌های موثر برای اصلاح یا کاهش اندازه لب‌های بیرونی لابیا محسوب می شود. در این روش از انرژی لیزر استفاده می شود که می‌تواند ظاهر و عملکرد لابیا را کاملا بهبود ببخشد. دقت داشته باشید که استفاده از این روش در مقایسه با روش های سنتی همانند...

درد بعد از لابیاپلاستی و راه های کنترل آن

درد بعد از لابیاپلاستی و راه های کنترل آن

درد پس از لابیاپلاستی یک واکنش طبیعی بعد از عمل بوده که ممکن است در افرادی که این جراحی را انجام داده اند رخ دهد. این درد معمولاً در طی چند روز اول پس از جراحی زیاد است ولی جای نگرانی ندارد چرا که به مرور زمان کاهش می باید. البته این درد در فردی بسته به شرایط کاملا...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button