دکتر الهام قلی پور / جراحی زیبایی زنان / تاثیر جراحی لابیاپلاستی در میل جنسی
مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه

تاثیر جراحی لابیاپلاستی در میل جنسی

یکی از مهم ترین دغدغه و سوالات بانوان در مورد تاثیر لابیاپلاستی بر میل جنسی می باشد، که ما در این نوشته قصد داریم به طور مفصل در مورد این موضوع صحبت کنیم. در دستگاه تناسلی خانم ها قسمتی به نام کولیتوریس وجود دارد که از حس جنسی و اعصاب حسی بسیار زیادی برخوردار است. تحریک این قسمت باعث رسیدن به ارگاسم و افزایش میل جنسی خواهد شد.

تاثیر جراحی لابیاپلاستی بر میل جنسی

آیا عمل لابیاپلاستی بر میل جنسی خانم ها تاثیر می گذارد؟

خانم هایی که قصد انجام جراحی ماموپلاستی را دارند یکی از نگرانی های شایعی که در مورد انجام این عمل دارند این است که آیا ممکن است جراحی در کم شدن میل جنسی تاثیر داشته باشد؟ در جواب این سوال باید بگوییم که کوچک کردن لابیاها منجر به بالارفتن میل جنسی و تحریک کلیتوریس خواهد شد. از دیگر تاثیراتی که انجام این جراحی می تواند انجام این جراحی داشته باشد به شرح زیر می باشد:

رفع داشتن درد در زمان داشتن رابطه جنسی

افزایش ارگاسم

درمان عفونت های لابیا

درمان سوزش و خارش لابیا

دخول راحت

ایجاد ظاهری زیبا در لابیاها و همچنین تقارن آن ها

ذکر این نکته بسیار حائز اهمیت می باشد که انجام جراحی لابیاپلاستی در کاهش تعریق و همچنین تجمع مایعات اطراف واژن می تواند نقش بسیار موثری داشته باشد.

ارتباط میان جراحی لابیاپلاستی و میل جنسی

برای دریافت پاسخ میان ارتباط میان این دو لازم است ابتدا به توضیح کوتاهی د رمورد جراحی لابیاپلاستی اشاره کنیم.

جراحی لابیاپلاستی یکی از انواع جراحی های زیبایی واژن محسوب می شود که از آن به منظور ایجاد ظاهری زیباتر در واژن استفاده می شود. خیلی از افراد هستند که گمان می کنند با جراحی لابیاپلاستی ممکن است میل جنسی به طور کامل از دست برود ولی در صورتی که چنین باوری کاملا غلط و اشتباه است.

چرا که با انجام جراحی لایباپلاستی اعتماد به نفس شما نیز به طبع افزایش یافته و می تواند برروی روابط جنسی شما تاثیر داشته باشد. توجه داشته باشید که در جراحی لابیاپلاستی بخشی از گوشت اضافه برداشته خواهد شد از همین رو در زمان داشتن رابطه جنسی درد زیادی را احساس نخواهید کرد و میل جنسی نیز افزایش می یابد.

برخی از نکات مهم در مورد تاثیر لابیاپلاستی برروی میل جنسی به شرح زیر می باشد:

  • خیلی از خانم ها هستند که از ظاهر واژن خود ناراضی هستند، از همین رو با انجام جراحی لابیاپلاستی می توان به بهبود ظاهری لابیاها کمک بسیار زیادی کرد.
  • بالاتر رفتن سن در خانم ها منجر به کاهش میل جنسی خواهد شد از همین رو اگر رسیدگی بیشتری انجام داده شود میل جنسی نیز به طبق افزایش می یابد.
  • توجه داشته باشید که جراحی لابیاپلاستی تنها با هدف افزایش میل جنسی انجام داده نمی شود از همه مهم تر منجر به کاهش میل جنسی نخواهد شد.
  • بعضی از خانم ها هستند که در ناحیه واژن خود گوشت اضافه دارند و این موضوع باعث می شود تا رابطه جنسی دردناکی را داشته باشند و به هیچ عنوان از ان لذت نمی برند.

نرسیدن به ارگاسم با جراحی لابیاپلاستی

نرسیدن به ارگاسم بعد از جراحی لابیاپلاستی می تواند به دلایل مختلفی بستگی داشته باشد. یکی از مهم ترین آن ها زمانی است که شما از لحاظ روحی و روانی آمادگی کافی را نداشته باشید. همچنین با بالاتر رفتن سن سلول ها نیز دچار فرسودگی می شوند.

توجه داشته باشید که جراحی لابیاپلاستی با میل جنسی ارتباط دارد ولی منجر به کاهش میل جنسی نخواهد شد. هدف از انجام جراحی لابیاپلاستی جوانسازی واژن می باشد که باعث می شود افراد برای داشتن رابطه جنسی انگیزه بیشتری داشته باشند و در رسیدن به ارگاسم نیز می تواند بسیار موثر داشته باشد.

توجه داشته باشید با توجه به تمامی ویژگی های مربوط به جراحی لابیاپلاستی انجام آن می بایست توسط دکتر زنان خوب در ساری انجام داده شود چرا که دستگاه تناسلی خانم ها از قسمت های بسیار حساسی برخوردار می باشد پس با توجه به این مضوع لازم است حتما توسط یک پزشک باتجربه انجام داده شود.

سوالات متداول

کلام آخر

ما در این نوشته قصد داشتیم تا در مورد تاثیر جراحی لابیاپلاستی در میل جنسی اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم و به تمامی سوالاتی که ممکن است در مورد این موضوع ایجاد شود نیز اشاره کردیم.

ولی با توجه به میزان حساسیت بالای جراحی لابیاپلاستی لازم است تا حتما توسط یک جراح باتجربه انجام داده شود تا نتایج خوبی را از جراحی خود دریافت کنیم.

برچسب ها:

دکتر الهام قلی پور

دکتر الهام قلی پور فارغ التحصيل از دانشگاه شهيد بهشتى در رشته های پزشک عمومی و متخصص زنان، زایمان و نازایی است و در بخش زنان بیمارستان شفا ساری فعالیت می کند.
مقالات مرتبط
جراحی کلیتوریس (هودکتومی) در ساری

جراحی کلیتوریس (هودکتومی) در ساری

جراحی کلیتوریس یا هودکتومی یکی از انواع جراحی های زیبایی بانوان نام دارد که هدف از انجام آن زیبایی ناحیه تناسلی و رسیدن به ارگاسم در حین رابطه جنسی می باشد توجه داشته باشید با توجه به حساس بودن ناحیه تناسلی خانم ها لازم است حتما انجام این جراحی زیر نظر یک پزشک با...

جراحی زیبایی واژن در ساری

جراحی زیبایی واژن در ساری

جراحی هایی زیبایی واژن در طول دو دهه اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است که هر کدام از آنها با هدف بهبود مشکلات ناحیه واژینال انجام داده می شود؛ در واقع خانم ها با داشتن هر نوع مشکلی در ناحیه واژن خود می توانند هریک از این جراحی ها را انجام دهند.ما در طول این نوشتار قصد...

خوابیدن بعد از لابیاپلاستی

خوابیدن بعد از لابیاپلاستی

خوابیدن بعد از لابیاپلاستی یکی از اصلی‌ترین مراقبت‌هایی است که بانوان بعد از انجام عمل لابیاپلاستی باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشند. نحوه خوابیدن بعد از لابیاپلاستی باید به گونه‌ای انجام شود که کمر فرد حالتی صاف را به خود بگیرد و یا به اصطلاح فرد باید طاق باز...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button